Projektowanie stron dla biznesu

Skocz do treści

E-Booki - Biznes XXI wieku?

Autor: Łukasz Sebestyański, Opublikowane: 07 stycznia 2004r.

Na pewno spotkałeś się z e-bookami w sieci. Aktualnie wychwalane, wszędzie przedstawiane jako najlepsze narzędzie ówczesnych czasów. Jak wszystko co nowe mają swoich przeciwników. Polska to naprawdę specyficzny i sceptyczny rynek. Ludzie z miejsca szukają tylko wad i haczyków. Entuzjaści natomiast przechwalają i nachalnie wciskają linki programów partnerskich. Nie widząc w tym nic więcej jak tylko kolejną okazję na wyciągnięcie od kogoś pieniędzy.

Jakie jest Twoje podejście do tego narzędzia? Na wstępie powiem Ci, że:

Jeden z polecanych przeze mnie darmowych e-booków w ciągu kilku dni został pobrany w grubo ponad 1000-u egzemplarzy!

Dla elektronicznych publikacji mam ogromny szacunek. Dobry i wartościowy e-book rozpowszechnia się w niewiarygodnym tempie. Narzędzie potężnej reklamy, wspomagające wizerunek i budowę marki w Internecie. Korzyści są obopólne. Jedyne co Cię może powstrzymać przed ich tworzeniem to brak wiedzy i konkretnego pomysłu.

Kup sobie ebooka

Płatne e-booki potrzebują czasu. Z sukcesem uczmy się je wykorzystywać. Przed nami jeszcze ogrom starań i długi proces edukowania społeczności internetowych, których większość nie do końca zauważa istotę tematu.

Kup ebooka w Złotych Myślach: Nowe Okno Zlotemysli.pl - tylko tutaj znajdziesz tak dużo wartościowych publikacji i przekonasz się dlaczego ludzie nazywają ZłoteMyśli najlepszym wydawnictwem elektronicznych publikacji.

Wydaj własnego ebooka

Dzięki ebookom masz możliwość zaistnieć i zrealizować swoje pasje i cele. E-booka możesz napisać i opublikować w Internecie za darmo. Koszty druku, magazynowania i dystrybucji wynoszą zero. E-booki rozchwytywane są 24h na dobę, kiedy jesteś w szkole, w pracy czy zwyczajnie odpoczywasz, Twoje publikacje stale pracują. Jeżeli wyprodukujesz własny naprawdę wartościowy i niepowtarzalny e-book, zdecydujesz się na jego sprzedaż, to bardzo dobrze. Za każdą sprzedaną publikację otrzymujesz 100% wynagrodzenia.

Poniżej znajduje się program partnerski platformy wydawniczej. Jeżeli teraz lub w przyszłości planujesz bliższe zainteresowanie się elektronicznymi publikacjami zapraszam Cię do odwiedzenia serwisu Złote Myśli: Nowe Okno Zlotemysli.pl - potężny serwis. Dzięki doświadczeniu wydawnictwa Twój ebook na pewno zostanie sprzedany.


Artykuły: e-biznes e-marketing usability i dostępność standardy e-booki